O mně

Profesi účetní se věnuji více než deset let. Prošel účtárnami v nadnárodních firmách, poté jsem se rozhodl poskytovat externí účetní služby. Absolvoval jsem řadu certifikovaných kurzů a školení a průběžně sleduji časté změny v zákonech tak, abych měl vždy aktuální přehled.

Kladu důraz na spolehlivost, bezchybovost a osobní přístup ke klientovi. Účetní služby poskytuji jak na základě osobního kontaktu s klientem, tak i dálkově, tedy se zasíláním podkladů e-mailem nebo vkládáním na cloudové uložiště. Samozřejmostí je zpracovávání podkladů dostatečně včas před řádným termínem daňových přiznání. 

Pracuji v aktualizovaném účetním programu Money S3, který je kompatibilní pro přenos dat s fakturačními weby jako je iDoklad, Fakturoid a řadou dalších. Poradím si i s přenosem faktur z programu Pohoda. Možnost importu dokladů se odráží na výsledné ceně za zpracování. 

Mou snahou je přemýšlet o způsobech zjednodušení administrativy a to při tvorbě, předání i účtování dokladů, nabídnout tak přijatelnou cenu a nechat klientovi více času na své podnikání a méně starostí s "papírováním".

Tomáš Jindra

Účetní kancelář ve Frýdku-Místku, www.ucetnifm.cz
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!